Akreditasyon
İstanbul Bienali sergilerini haber amaçlı olarak takip etmek isteyen basın mensupları, Bienal'e akreditasyon başvurusunda bulunabilirler. Başvurusu kabul edilen basın mensuplarına özel bir “İstanbul Bienali Basın Kartı” hazırlanacak ve bu kart tüm İstanbul Bienali sergi mekânlarında geçerli olacak tek basın kartı olacaktır. İstanbul Bienali Basın Kartı Bienal süresince sergi mekânlarına dilediği zaman (sergilerin kapalı olduğu Pazartesi günleri hariç) ve birden fazla kez girme imkânı sağlamaktadır.
11. Uluslararası İstanbul Bienali'ne akredite olmak isteyen basın mensuplarının ekteki Basın Akreditasyon Formu'nu doldurarak, 17 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında;
-medya@iksv.org adresine ya da
-İstanbul Kultur Sanat Vakfı - Medya İlişkileri İstiklal Cad. Luvr Apt. No:64 Beyoğlu İstanbul adresine başvurmaları gerekmektedir.
Her yayın kuruluşundan sınırlı sayıda basın akreditasyonu kabul edileceğinden, editörünüzün 11. Uluslararası İstanbul Bienali'ni haber amaçlı takip edeceğinizi bildiren bir mektubunu da başvuru formunuzla birlikte göndermenizi rica ederiz.
İstanbul Bienali'ne akredite olan Basın mensupları basın kartlarını 5-15 Eylül tarihleri arasında İKSV Binasında kurulacak Bienal Akreditasyon Merkezi'nden alabilirler.
Ayrıntılı bilgi için:
Ayşe Bulutgil (212) 334 07 87
Berna Özdemir (212) 334 07 85